(067) 809-6580Чат в Telegram

Про бренд Keune

У центрі старовинного Амстердама 6 лютого 1922 року хіміком Jan KEUNE утворена Голландська компанія KEUNE HAIRCOSMETICS. Широко відома сьогодні компанія KEUNE HAIRCOSMETICS розпочинала свою діяльність як аптека з хімічною фабрикою.

Jan KEUNE в 1923 створив перший продукт – гарячу хімічну завивку KEUNE. З цього випливає, що Jan KEUNE став первісним голландським виробником засобів для хімічної завивки волосся.

Свій асортимент продукції для перукарів компанія почала розширювати вже після ІІ Світової Війни. А в 1951 році Jan KEUNE здійснив світове відкриття в HAIRS-індустрії, придумавши та запатентувавши хімічну формулу в основі, якою лежить Нітрон для холодної хімічної завивки волосся (Для хімічної завивки лосьйон «Секуріт»). Відмінну якість волосся зберегти в момент хімічної завивки допомагала саме нова формула. Найменше давав навантаження на структуру волосся холодний спосіб, а результат досягався відчутно швидше.

Компанія Keune особливе місце приділяє безпеці своєї продукції, адже безпека – найбільший із філософських принципів компанії.

Компанія KEUNE HAIRCOSMETICS стрімко розширювалася, а потім розпочала експорт своєї продукції по всьому світу. У 60-х роках минулого століття Нітрон став показником безпеки, основним елементом логотипу бренду KEUNE.

Обороти фабрики постійно збільшуються, і в 1967 році з Амстердама виробництво переїжджає в екологічно чисте місто Суст, там воно знаходиться і тепер. На сьогоднішній день керує компанією онук Jana KEUNE – сеньйор George KEUNE.

Загляньте на завод Keune

Конструктивному розширенню фабрики сприяв випуск ринку фарби для волосся Tinta Color. Протягом 1995 року компанія м. Суст по-новому відбудовує ультрасучасну фабрику.

Компанія KEUNE HAIRCOSMETICS випускає на ринок оновлену лікувальну лінію для інтенсивного догляду CARE LINE і дає можливість повністю повернути природний баланс волосся та шкіри голови. Спеціальними продуктами для чоловіків було поповнено лінію — CARE LINE MAN у 2009 році.

У 2011 році компанія змінює базову серію догляду на ексклюзивну професійну лінію DESIGN LINE. Цю лінію виділяє високий професійний стиль, чудова якість та оригінальна система DLP2 захисту кольору. За динамічний ефект та безмежні можливості стайлінгу світові стилісти полюбили таку лінію.

92-річна історія та величезний досвід дозволяють компанії залишатися одним із лідерів на ринку професійної косметики для волосся.

На сьогоднішній день компанія Keune знаходиться в пошуках нових засобів та методів для догляду за волоссям десятків і сотень тисяч людей, які довіряють багаторічному досвіду та іміджу компанії.