Залиш відгук - отримай знижку | Деталі
(067) 809-6580Чат в Telegram

5 ТРЕНДІВ У ЗАЧИСЦІ НА ЛІТО 2021

5 ТРЕНДІВ У ЗАЧИСЦІ НА ЛІТО 2021

Facebook Icon

Pinterest Icon

Twitter Icon

URL Icon

Keune Hair Cosmetics

Шукаєте останні тренди у зачісках літа 2021? Команда Keune представляє найновіші жіночі тренди цього літа.

Тих, хто любить натуральне волосся, чекає дуже щасливе літо. Дійсно, з трендами зачіски 2021 року ми знову можемо насолодитися простотою. Ми залишаємо світ надмірного споживання і повертаємося до моди на чесність і сталість. Здорове волосся на першому місці Здорове волосся на першому місці.

1. ТРЕНД ВОЛОССЯ БУДЬ СОБОЮ

Keune Color Semi Color - Model

Цей рік присвячений природному руху волосся. Жінки приймають свою природну структуру волосся. Раніше природні локони вважалися гладкими, а тепер їх підкреслюють. Будь найкращою версією себе!

2. ПЛЯЖНИЙ ВИГЛЯД

Keune Color Ultimate Blonde - Balayage blond

Оскільки можливості для подорожей обмежені, ця літня зачіска стає трендом. Природна легкість волосся імітується красивим балаяжем або іншою технікою мелірування. Завдяки цьому ви створите зачіску, ніби щойно були у відпустці. Останній штрих: пляжні хвилі, звичайно!

3. СУЧАСНА МАХОРКА

Keune Care - Keune You - Model

Цього літа повертається стрижка в стилі 90-х. Цей тренд волосся характеризується шарами волосся різної довжини. Ця літня зачіска надає вам андрогінний вигляд завдяки м’яким хвилястим пасмам. Ідеально поєднується з землистим або нюдовим кольором волосся.

4. ТЕПЛІ КОЛЬОРИ

Keune Color Semi Color - Model

У 2021 році часто можна буде побачити теплі природні кольори волосся. Завдяки тонким варіаціям відтінків волоссю додається багатовимірний ефект. Це робить волосся живим і водночас зберігає його природний вигляд. Вся справа в нюансах.

Keune Semi Color є ідеальним кольором для цього.

5. КЛАСИЧНИЙ БОБ

Keune Color Ultimate Blonde

Якщо ви думали, що короткий світлий боб вийшов з моди, ви помилялися. Короткий боб — це тренд у зачісці, який повертається у 2021 році. Чудовим у цьому тренді є те, що є коротка зачіска для будь-якої форми обличчя та типу волосся.

Ви хочете, щоб він був платиновим? Тоді вирушайте на дбайливу процедуру фарбування Ultimate Blonde в один із салонів Keune.