Залиш відгук - отримай знижку | Деталі
(067) 809-6580Чат в Telegram

МОМЕНТ З ІЛЬХАМ МЕСТУР

МОМЕНТ З ІЛЬХАМ МЕСТУР

Keune Hair Cosmetics

Keune Haircosmetics пишається тим, що протягом багатьох років ми можемо працювати з такою іконою, як Ільхам Местоур. Ільхам Местоур є глобальним креативним художнім директором Keune, і ви можете регулярно бачити її на наших бекстейдж фотографіях і відео. Більшість образів Keune створені нею. Крім того, вона проводить навчання для перукарів, які працюють у салонах Keune.

ХТО ТАКА ІЛЬХАМ МЕСТУР?

Ільхам Местоур народилась в Марокко, і пристрасть до волосся була присутня з раннього дитинства. «Мій дідусь завжди глузував з мене, коли бачив, як я годинами займаюся зачіскою своїх тіточок — дев’ятирічна дівчинка бореться з круглою гребінцем і феном, намагаючись випрямити їхнє кучеряве волосся».

Після школи Ільхам Местоур почала працювати в салоні, де курси часто рекламувалися листівками. Часто ці курси стосувалися стандартного підстригання та фарбування. «Але потім мені впали в очі слова «перукарка модної сесії». Я подумала про те, що в перукарстві є ще щось. Тому я вирішила пройти курс. Після закінчення курсу я підійшла до тренера і запитала про роботу в його салоні. Чого я не знала, так це того, що збиралась почати працювати в салоні, де стрижуть всю голландську індустрію моди».

Сьогодні Ільхам Местоур є однією із найулюбленіших перукарів таких моделей, як Наомі Кемпбелл, Даутцен Крус та Іман Хамам. Модні журнали, такі як Vogue, Elle і Vanity Fair, також люблять працювати з нею.