(067) 809-6580Чат в Telegram

МОМЕНТ З ІЛЬХАМОМ МЕСТУРОМ

МОМЕНТ З ІЛЬХАМОМ МЕСТУРОМ

Facebook Icon

Pinterest Icon

Twitter Icon

URL Icon

Keune Hair Cosmetics

Keune Haircosmetics пишається тим, що протягом багатьох років ми можемо працювати з такою іконою, як Ільхам Местоур. Ільхам Местоур є глобальним креативним художнім директором Keune, і ви можете регулярно бачити її на наших бекстейдж фотографіях і відео. Більшість образів Keune створені ним. Крім того, Ilham Mestour проводить навчання для перукарів, які працюють у салонах Keune.

ХТО ТАКИЙ ІЛЬХАМ МЕСТУР?

Ільхам Местоур народився в Марокко, і пристрасть до волосся була присутня з раннього дитинства. «Мій дідусь завжди глузував з мене, коли бачив, як я годинами займаюся зачіскою своїх тіточок — дев’ятирічний хлопчик бореться з круглою гребінцем і феном, намагаючись випрямити їхнє кучеряве волосся».

Після школи Ільхам Местоур почав працювати в салоні, де курси часто рекламувалися листівками. Часто ці курси стосувалися стандартного вирізання та фарбування. «Але потім мені впали в очі слова «перукар модної сесії». Я подумав про те, що в перукарстві є ще щось. Тому я вирішив пройти курс. Після закінчення курсу я підійшла до тренера і запитала про роботу в його салоні. Чого я не знав, так це того, що збирався почати працювати в салоні, де стрижуть всю голландську індустрію моди».

Сьогодні Ільхам Местоур є одним із найулюбленіших перукарів таких моделей, як Наомі Кемпбелл, Даутцен Крус та Іман Хамам. Модні журнали, такі як Vogue, Elle і Vanity Fair, також люблять працювати з ним.

Хочете дізнатися більше про Ільхама Местоура? Дивіться «Момент з Ільхамом Местоуром» нижче.