Залиш відгук - отримай знижку | Деталі
(067) 809-6580Чат в Telegram

СИЛІКОНИ В ШАМПУНІ: ЦЕ ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ

СИЛІКОНИ В ШАМПУНІ: ЦЕ ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ

Facebook Icon

Pinterest Icon

Twitter Icon

URL Icon

Keune Hair Cosmetics

Все більше людей шукають шампунь без силіконів. Ми попросили експертів з лабораторії Keune пояснити, що таке силікони та як їх розпізнати. Відкрийте для себе всі факти та міфи про силікони в шампуні.

ЩО ТАКЕ СИЛІКОНИ В ШАМПУНІ?

Науково кажучи, це силікон, велика молекула, виготовлена людьми, яка складається з кремнію (Si), кисню (O) та інших елементів, таких як вуглець (C) і водень (H). Кожен силікон починається з піску (кремнезему), який піддається хімічним процесам, щоб стати силіконом. Насправді існує 1000 можливих інгредієнтів косметики, які виготовлені з силікону або містять його. Ці силікони можуть бути чисто синтетичними або являти собою комбінацію синтетичних і натуральних інгредієнтів. Шампунь є одним із продуктів, у яких часто використовуються силікони.

ЧОМУ СИЛІКОНИ ДО ШАМПУНІВ?

  • Розтікуваність: силікони полегшують розподіл шампуню по волоссю під час миття.
  • Відчуття гладкості: силікони роблять ваше волосся менш грубим і більш гладким.
  • Розплутування: силікони чудово розплутують волосся та полегшують його розчісування.
  • Блиск: силікони залишають на волоссі шар, який робить його більш блискучим.
  • Захист: силікони можуть залишати на волоссі шар, який захищає його від пошкодження хімічним впливом і впливом навколишнього середовища.

Foam - Silicones

ЯК РОЗПІЗНАТИ СИЛІКОНИ В ШАМПУНІ?

На кожній пляшці шампуню має бути список інгредієнтів. У цьому списку інгредієнтів ви можете розпізнати інгредієнти на основі силікону за словами, які закінчуються на: -cone, -xane, -conol і -silane.

ФАКТИ ТА МІФИ ПРО СИЛІКОНИ

Силікон шкідливий для здоров’я – МІФ

  • Це точно міф. Якби вони були шкідливими для вашого здоров’я, Всесвітня організація охорони здоров’я ніколи б не дозволила компаніям додавати силікони в продукти. Силікони гіпоалергенні, не подразнюють і не токсичні для вашого тіла

Силікон закриває вашу шкіру – МІФ

  • Силікон не закриває шкіру. Насправді він створює дихаючий шар на шкірі та навколо волосся, який пропускає кисень і пару (доведено дослідженнями на шкірі).

Силікони не піддаються біологічному розкладанню – ФАКТ

  • Незважаючи на те, що силікони не піддаються біологічному розкладанню, вони розкладаються в грунті або під дією ультрафіолетового світла. Тим не менш, більшість силіконів навіть не потрапляє в ґрунт, оскільки їх відфільтровують на очисних спорудах.

Силікон може накопичуватися на вашому волоссі, що призводить до сухого та тьмяного волосся – ФАКТ

  • Але… є велике АЛЕ. Ризик накопичення силікону на вашому волоссі такий самий, як і від олії. Силікон також можна легко видалити з волосся за допомогою очищуючого шампуню.