Залиш відгук - отримай знижку | Деталі
(067) 809-6580Чат в Telegram

4 НАЙПОШИРЕНІШІ ПРОБЛЕМИ ШКІРИ ГОЛОВИ

4 НАЙПОШИРЕНІШІ ПРОБЛЕМИ ШКІРИ ГОЛОВИ

Keune Hair Cosmetics

У вас свербить шкіра голови чи ви помічаєте крихітні білі лусочки шкіри у волоссі? Можливо, ви маєте справу з проблемою шкіри голови. Науково доведено, що існує зв’язок між здоров’ям шкіри голови та якістю волосся. Для здорового волосся необхідна здорова шкіра голови. Ми визначили найпоширеніші проблеми зі шкірою голови та запитали наших експертів у салоні та лабораторії Keune, що їх може викликати та як вирішити цю проблему.

У цій статті ми даємо поради щодо таких проблем шкіри голови:

 • Лупа
 • Жирна шкіра голови і волосся
 • Чутлива шкіра голови
 • Витончення або випадання волосся

1. ЛУПА

Якщо у вас з’явилася лупа, ви не самотні. Половина населення світу страждає від лущення та часто свербіння шкіри голови.

ЯК У МЕНЕ З’ЯВИЛАСЯ ЛУПА?

Лупа можна описати як дисбаланс шкіри голови, що призводить до надмірного утворення мертвої шкіри. Відмерла шкіра утворює білі пластівці, характерні для лупи. Це викликано аномально високою кількістю природного грибка на шкірі голови. Здоровий верхній шар шкіри голови корисний для захисту від утворення лупи, а також має ефективну протигрибкову дію.

ВАШЕ РІШЕННЯ

Продукти, які борються з грибком і покращують цілісність верхнього шару шкіри голови, ефективно лікують лупу. Крім того, важливо зменшити відчуття свербіння та досягти нормального обміну клітин.

Порада від лабораторії Keune: шампунь Derma Exfoliate містить піроктон оламін, також відомий як октопірокс. Ця органічна сполука є однією з найефективніших формул проти лупи, доступних сьогодні на ринку. Він буквально знищує грибкову інфекцію, відповідальну за лусочки, залишає шкіру голови чистою та без свербежу та запобігає утворенню нової лупи.

Keune Color Ultimate Blonde

2. ЖИРНІСТЬ ШКІРИ ГОЛОВИ ТА ВОЛОССЯ

Незалежно від нормального виділення чи надмірного виробництва, сприйняття жирного волосся полягає в тому, що воно швидко змащується, стає липким, його важко розчісувати, і зачіска не дає довго триматися.

ЯК ЖИРНІЄ ШКІРИ ГОЛОВИ ТА ВОЛОССЯ?

Від природи ваша шкіра голови трохи змащена. Це тому, що сальні залози постійно виділяють шкірне сало, яке поширюється по шкірі голови. Коли ви розчісуєтеся, розчісуєтеся, торкаєтеся волосся руками та спите на подушці, шкірне сало поширюється по вашому волоссю, роблячи його більш змащеним.

ВАШЕ РІШЕННЯ

Шампунь  Shampoo Derma Regulating, який зменшує надмірне вироблення шкірного сала або обмежує його розподіл у волоссі, здатний регулювати рівень ліпідів. У нормальному стані шкіри голови шкірне сало досягає нормального рівня протягом 2-3 днів після миття голови.

Keune Care Derma - Oily Scalp Routine End Result

3. ЧУТЛИВА ШКІРА ГОЛОВИ

Як і решта вашого тіла, ваша шкіра голови також може розвинути певний тип чутливості. З чутливою шкірою голови ви часто стикаєтеся з почервонінням і подразненням, наприклад свербінням. Чутливість може проявлятися по-різному, але вона сильно впливає на ваше самопочуття.

ЯК СТАЄ ЧУТЛИВОЮ ШКІРА ГОЛОВИ?

Існує кілька причин, чому ваша шкіра голови може бути чутливою:

 • У вас алергічна реакція на продукт, який ви використовуєте
 • Жорстка хімічна обробка
 • Погодні фактори
 • Неправильний режим догляду за шкірою голови

ВАШЕ РІШЕННЯ

Використовуйте DERMA SENSITIVE SHAMPOO, розроблений для відновлення та відновлення балансу шкіри голови. Більшість із цих продуктів також забезпечують загоєння та заспокоєння запаленої шкіри та глибоке зволоження.

1922 by J.M. Keune - Model

4. РІДШЕННЯ ВОЛОССЯ АБО ВИПАДЕННЯ ВОЛОССЯ

ЧОМУ ВИПАДАЄ ВОЛОССЯ?

Витончення волосся або випадання волосся можна розділити на випадкове випадання волосся та хронічне випадання волосся. Останній практично не піддається реставрації. Причинами цього можуть бути або значні зміни в гормональному балансі, або спадкові аспекти. З іншого боку, випадкове випадання волосся можна вилікувати. Можливими причинами випадкового випадіння волосся можуть бути:

 • Незначні порушення гормонального балансу
 • Дефіцит вітамінів
 • Порушення обміну речовин
 • Пошкодження радіацією або хімічними речовинами

ВАШЕ РІШЕННЯ

Зменшити випадіння волосся можна в більшості випадків шляхом регулярного лікування. Шампунь DERMA ACTIVATE SHAMPOO, який відновлює природні функції шкіри голови, робляиь волосся та шкіру голови життєвими.

Майте на увазі, що експерти Keune є фахівцями з волосся, а не сертифікованими лікарями. Якщо ви зіткнулися з серйозними проблемами шкіри голови, радимо вам звернутися до лікаря.