Залиш відгук - отримай знижку | Деталі
(067) 809-6580Чат в Telegram

ПОРАДИ ЩОДО ЗАХИСТУ ВОЛОССЯ ВІД СОНЦЯ

ПОРАДИ ЩОДО ЗАХИСТУ ВОЛОССЯ ВІД СОНЦЯ

Keune Hair Cosmetics

Немає нічого кращого, як теплі сонячні промені на вашому обличчі. І ми останні, хто каже, що ви не повинні насолоджуватися цим. Але як би добре не було сонце, наше волосся, на жаль, радіє йому трохи менше. Тому влітку необхідний хороший захист волосся від сонця. За допомогою цих зручних прийомів ви захистите своє волосся від сонця цього літа. Насолоджуйся сонечком!1. КОРИСТУЙТЕСЯ ЗАХИСНИМИ ПРОДУКТАМИ ДЛЯ ВОЛОССЯ

Як і шкіра, волосся потребує ретельного догляду. Влітку ваша шкіра часто потребує додаткового зволоження та хорошого захисту від сонця. Це не відрізняється від вашого волосся. Ваше волосся витримує багато додаткового УФ-випромінювання. Подбайте влітку про хороший ритуал догляду, щоб захистити волосся від сонця:

Шампунь: використовуйте шампунь Sun Shield для м’якого очищення та видалення сонцезахисного крему, хлору та будь-якої солоної води з вашого волосся.

Кондиціонер: потім візьміть кондиціонер Sun Shield. Цей кондиціонер, як засіб після засмаги для вашого волосся, збагачений маслом ши, щоб відновити баланс вологи у вашому волоссі.

Масло: Завершіть свій ритуал маслом Sun Shield. Ця олія забезпечує ідеальне зволоження вашого волосся під час сонячної погоди та гарантує, що ваше волосся не пересихає.

Sun Shield

2. ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЛІТНІ АКСЕСУАРИ

Окрім ритуалу догляду, ви також можете захистити своє волосся від сонця, використовуючи певні зачіски та аксесуари.

Зачіска: зберіть волосся в милий пучок. Це зменшить площу поверхні вашого волосся, яка піддається впливу сонця, і зведе до мінімуму пошкодження.

Аксесуари: одягніть капелюх або одягніть гарний шарф на волосся. Це захистить ваше волосся та шкіру голови. Це пов’язано з тим, що шкіра голови також може обгоріти, що позначається на здоров’ї вашого волосся.

Порада: нанесіть на проділ сонцезахисний крем.

Keune Care Sun Shield - Scarf Model

3. УНИКАЙТЕ НАГРІВНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ТА ХІМІКАТІВ

Уникайте нагрівання інструментів: звичайно, ви хочете, щоб ваше волосся виглядало якнайкраще в спекотні літні дні. Використання випрямляча або плойки лише негативно впливає, завдаючи додаткової шкоди вашому волоссю.

Порада: щоб отримати красиві кучері, спіть із заплетеним волоссям і незмивним кондиціонером на ніч.

Уникайте фарбування: намагайтеся не фарбувати волосся безпосередньо перед відпусткою на сонці. Заплануйте це трохи заздалегідь, щоб ваше волосся встигло відновитися після хімічних речовин, використаних під час фарбування.