Залиш відгук - отримай знижку | Деталі
(067) 809-6580Чат в Telegram

Як часто потрібно мити волосся?

У середньому люди миють голову двічі на тиждень. Проте наші експерти з волосся Keune стверджують, що найкраща процедура миття для кожного своя. Це тому, що це залежить від типу волосся та кольору волосся.

РЕКОМЕНДОВАНІ ПРОЦЕДУРИ МИТТЯ ВАШОГО ВОЛОССЯ

У середньому ви миєте голову двічі на тиждень. При цьому ви використовуєте шампунь і кондиціонер. Шампунь в першу чергу призначений для очищення волосся, а кондиціонер живить ваше волосся. Крім того, ви можете використовувати маску для волосся для додаткового підживлення.

Ми виділяємо кілька процедур миття вашого волосся.

ЯК ЧАСТО ПОТРІБНО МИТИ КУЧЕРЯАЕ ВОЛОССЯ?

З кучерявим волоссям радимо раз на тиждень мити голову спеціальним шампунем для кучерявого волосся наприклад наші продукти Keune Curl Control. Ці продукти активізують ваші локони та забезпечують красиве волосся без кучерявості. Порада: залиште кондиціонер або маску для волосся на ніч, а вранці змийте. Використовуйте метод зачісування волосся, коли ви зав’язуєте волосся бавовняною сорочкою. Це надає вашим локонам ще більшої чіткості.

Keune Color Tinta Color - Model

  ЯК ЧАСТО ПОТРІБНО МИТИ ВОЛОССЯ ШАМПУНЕМ SILVER?

Для світлого або сивого волосся мийте голову в середньому раз на тиждень звичайним шампунем-кондиціонером і один раз сріблястим шампунем. Наприклад, із продукцією Keune Silver Savior. Перевага цих продуктів полягає в тому, що вони живлять і зберігають гарний холодний колір, але колір волосся не стає занадто холодним. Якщо ви бажаєте надзвичайно холодного кольору, ви можете використовувати ці продукти під час кожного миття.

Keune Color Ultimate Blonde

   ЯК ЧАСТО ПОТРІБНО МИТИ ВОЛОССЯ ЧОЛОВІКУ?

Для чоловіків така ж частота, як і для жінок. В середньому мийте голову двічі на тиждень. Чоловікам також бажано використовувати шампунь і кондиціонер під час кожного миття. Чоловікам тільки краще використовувати кондиціонер, який доглядає і за шкірою голови, а не тільки за волоссям. Keune має спеціальні засоби для волосся для чоловіків.

1922 by J.M. Keune - Model

   ЯК РІДШЕ МИТИ ВОЛОССЯ?

Ви відчуваєте, що ваше волосся швидко стає дуже жирним, і вам доводиться мити його частіше? Тоді рекомендуємо навчити шкіру голови зменшувати кількість миття. Навіщо тренувати шкіру голови? Тому що жирне волосся часто пов’язане з виробленням шкірного сала шкірою голови, яку ви перевертаєте з ніг на голову через занадто часте миття голови. Зменшити кількість миття голови можна кількома способами:

1. ВИКОРИСТОВУЙТЕ СУХИЙ ШАМПУНЬ

Використовуйте наш сухий шампунь трохи частіше та розпорошуйте його на коріння волосся. Формула сухого шампуню містить цеоліт, який поглинає жирність і додає текстуру волоссю, не залишаючи білих слідів. Тому можна відкласти миття.

2. ЗБЕРІТЬ ВОЛОССЯ В ПУЧОК

Ви також можете підняти волосся в останній день перед миттям голови. Тоді буде менш помітно, що ваше волосся жирне. Порада: подивіться на ці легкі зачіски на літо.

3. МИЙТЕ ВОЛОССЯ ТЕПЛОЮ ВОДОЮ

Вимийте волосся теплою водою. Це зменшує стимуляцію вироблення шкірного сала, а також знижує ймовірність жирності волосся.

Keune Care Sun Shield - Model shower

   ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ШАМПУНЬ ТА КОНДИЦІОНЕР ДЛЯ ВАШОГО ВОЛОССЯ

З Keune ви отримуєте індивідуальний догляд за волоссям, який ваш перукар повністю адаптує до вашого волосся. Для цього перукар використовує базовий шампунь і/або кондиціонер і додає живильні еліксири. Завдяки цьому ви отримаєте ідеальний шампунь і кондиціонер, на 100% адаптовані до вашого волосся.